Jarní 2019 - STATISTIKY

Pár poznatků jako doprovod tabulky a grafů:
    • Hra začala ostře a první 3 hodiny se vlajky vyměňovali hlavně mezi Klek-klanem (mezi jámami a silnicí do Bořkovic) a Hrošíky (ve výseku, hned u zatáčky silnice před blázincem) díky opravdu malé vzdálenosti. Postupem času, kdy vlajky zmigrovaly do zbytku hry, se při týmech o 9 hráčích začala ukazovat síla fragování, ve kterém dominovali Býlí, a tak si vytvořili dostatek prostoru pro snadnější generování bodů nošením vlajek. Př. zmíněného budiž že mezi 17.00-17.59 (hodinu před večeří) bylo zabito 36 lidí za hodinu (celkem z 45 hráčů), 24 jich fragli Býlí, v téže hodině získalli 60% všech bodů co se v tu hodinu vygenerovalo v celé hře.
    • Příchodem večera a zraněním Štěpána K., který byl vezen spoluhráčem do nemocnice, začali jít do trháku Zbytky s Býlími. To vydrželo i po převážnou většinu noci. Poté téměř 2 hodiny hrstka hrdinských Hrošíků hlídala haldu (všech 5) vlajek. Ač byla vzhůru dostatečná síla, která by dokázala vlajky odnést, ale neudržet, zůstávala neaktivní v kempu mrtvých, dokud nenadešel čas Hrošíkům sebrat dvouhodinovou prémii, prémii v 6.00 i zbytek vlajek. Tato skutečnost je poslední kapkou stávajícího pravidla o držení všech vlajek, pravidlo bude zrevidováno.
    • Za nízkým scórem Kle-klanu nestojí nezkušenost, mládí ani nedostatek fyzických sil, ale nedostatek fragerů. Když si modří tuto slabinu uvědomili prospali polovinu noci.
    • Nikdo se neztratil.

Výsledky
Bodový vývoj
Hodinový přírůstek
Hodinový přírůstek